Penzion Vila Bobes

ubytovanie Jicin
 

*** Penzion Vila Bobes / ubytovanie Jicin

Penzion Jicin Vila Bobes
Penzion Vila Bobes sa nachádza v blízkosti obce Sobotka v malebnej dedinke u Hradu Kosť. V samom srdci Českého raja v trojuholníku miest Jičín, Mladá Boleslav a Turnov. Vila Bobes je ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kľudný pobyt bez stresu, ale aj celoročne pre obchodné a služobné pobyty.

Penzion Jicin ubytovanie pri hrade Kost Vila Bobes:
Ponúkame Vám ubytovanie v novo zrekonštruovanej štýlovej vile Bobes z tridsiatych rokov pri hrade Kost. K ubytovaniu sú pripravené 3 nadštandardne vybavené apartmány. Každý z apartmánov má vlastnú kuchynku a kúpeľňu so sociálnym zariadením a sprchou. Kompletne vybavené kuchynky základným riadom, chladničkou, dvoch platničkovým elektrickým varičom, varnou kanvicou, hriankovačom. Z apartmánov je jedinečný výhľad na hrad Kost.

Ubytovanie Jičín penzión Vila Bobes služby:
Stravovanie možnosť prípravy vlastných pokrmov alebo na želanie zaistenie raňajok, obedov, večerí v hoteli Helikar vzdialenom 150m. V apartmánoch a v priestoroch vily sa nefajčí, miesto pre fajčiarov vyhradené na terasách, v záhrade a v spoločenskej miestnosti (vinárni) v pivničných priestoroch. Vo vile je nutné sa prezúvať. Pobyt zvierat nie je možný.

Penzion Vila Bobes ubytovanie Jicin:
Vila Bobes je umiestnená uprostred veľkej záhrady, v kľude si tu posedíte a oddýchnete v tieni stromov. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko na opekanie údeniny, mäsa, rýb, zeleniny. Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne v uzamykateľnom priestore. Bicykle a športové potreby sa uschovávajú v spoločnej pivnici.

Jičín ubytovanie penzión Vila Bobes:
Hrad Kost patrí medzi najzachovalejšie gotické hrady v Čechách. Stojí nad údoliami Plakánek a Prokopským medzi dvoma rybníkmi Bielym a Čiernym. Po prehliadke hradu Kost je príjemné posedieť si U rytiera - štýlové občerstvenie, prejsť sa na loďke po Bielom rybníku alebo sa prejsť romantickými údoliami okolo rybníkov a skál.

Ubytovanie v Jičíne penzión Vila Bobes turistika:
Najbližšie kúpanie pre Vás je kúpalisko v Sobotke (3,5 km) a rybníky Branžež-Komárov a Drhlenský, v Podtroseckých údoliach Vežák a Nebákovský rybník a vzdialenejšie Jinolické rybníky u Prachovských skál a v lese skrytej malebné kúpalisko pod Prachovskými skalami. Český raj je pretkaný radom prekrásnych turistických a cyklistických trás a výletných miest. Je zaujímavé spoznať stredovekú reštauráciu, pivovar a zámok v obci Detenice, navštíviť niektorý z hradov a zámkov ako Humprecht, Trosky, Oravice Meanderpark, Valdštejn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov, prejsť si skalné mesto Prachovské skaly, Hruboskalsko či Príhrazské skaly s Drábskými svetničkami. Český raj je jedným z najkúzelnejších miest v Čechách.
Penzion Jicin Vila Bobes - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jicin Vila Bobes - možnosť pripojenia na internetPenzion Jicin Vila Bobes - k dispozícii letná terasaPenzion Jicin Vila Bobes - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Jicin Vila Bobes - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Jicin Vila Bobes - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jicin Vila Bobes - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: